Qaynar xətt: (+994 12) 562-48-32; 1646
Binəqədi rayonunda Yeni Azərbaycan Partiyasının yaradılmasının 32-ci ildönümü münasibətilə təntənəli tədbir keçirildi
Azərbaycan Uşaqlarının VI Ümumrespublika Forumunda Binəqədi rayonunu təmsil edəcək rayon məktəbliləri ilə görüş keçirildi
20 noyabr 2024-cü il tarixində Rayon İcra Hakimiyyətinin inzibati binasında növbəti dəfə vətəndaşların fərdi qəbulu keçirildi
21 noyabr 2024
19 noyabr 2024-cü il tarixində Binəqədi Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Elxan Allahverdiyevin Biləcəri qəsəbə sakinləri ilə səyyar qəbulu keçirildi
Binəqədi Rayon İcra Hakimiyyəti tərəfindən vətəndaşlara göstərilən xidmətlər - Uşağın adının və soyadının dəyişdirilməsinə icazə verilməsi
19 noyabr 2024
Yeni Azərbaycan Partiyası Binəqədi rayon təşkilatında “8 Noyabr - Qalib Xalqın Unudulmaz Zəfər Tarixi” adlı tədbir çərçivəsində bir qrup Vətən müharibəsi şəhidinin övladının iştirakı ilə görüş keçirildi
15 noyabr 2024
14 noyabr 2024-cü il tarixində Binəqədi Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Elxan Allahverdiyevin 8-ci mikrorayon sakinləri ilə səyyar qəbulu keçirildi
Binəqədi Rayon İcra Hakimiyyəti tərəfindən "Rəqəmsal İcra Hakimiyyəti" portalından istifadə imkanları ilə bağlı vətəndaşlarla maarifləndirmə işlərinin aparılması davam etdirilir